HİZMETLERİMİZ

01İSTANBUL Asansörlü Taşımacılık

İSTANBUL asansörlü taşımacılık; evden eve nakliyatta en iyi teknolojik asansörlü taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Kursoy İSTANBUL evden eve nakliyat şirketi olarak asansörlü araçlarımızla beraber, asansör sistemli araçlarımıızı iyi kullanabilen eğitimli personelimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Kursoy Nakliyat olarak 2 adet modüler dış cephe eşya taşıma aracımızla ev eşyaları, inşaat malzemesi eşyaları ve parça eşyacılığı taşımacılığında asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize hesaplı hizmet verebilmek için istediğiniz saate kadar asansörlü araç kiralama hizmeti veriyoruz. Asansörlerimizin uzunluğu 33m olup 10 kata kadar çıkabilen ve 56m olup 18 kata kadar çıkabilen Avrupa standartlarına uygun araçlardır.  Yüksek katlı apartmanlarda 17. kata kadar hizmet veren taşıma yük asansörümüz eşyalarınızın taşınması esnasında oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmektedir. İSTANBUL asansörlü taşımacılık, İSTANBULda evden eve nakliyat sektöründe gittikçe önem kazanmaktadır. Ev eşyalarının daha kolay ve daha hızlı nakliyesi için asansörlü taşımacılık nakliyat sektöründe oldukça önemlidir.

Eşyalarınızın güvenliği ve garantisi için Kursoy Nakliyat ailesi olarak güvenlik önlemlerini en üst seviyede almış olup sizlerin memnuniyeti için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Herhangi bir aksilikte oluşabilecek maddi ve manevi zararlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. 

Kursoy Asansörlü Taşımacılıkta sizlerin güveni, memnuniyeti ve istekleriniz ön planda olup deneyimli personellerimiz ile söz verdiğimiz zamanda taşıma işlemini gerçekleştiriyor ve sizlere kolay ve kısa sürede taşınmanın mutluluğunu yaşatıyoruz.

Kursoy Asansörlü Taşımacılık size bir telefon kadar uzakta. Keyifli taşınmanın adresi olan Kursoy Nakliyatı ihtiyaç duyduğunuz her an arayabilirsiniz.

İSTANBUL asansörlü taşımacılık için Kursoy Nakliyat ile iletişime geçiniz.