HİZMETLERİMİZ

01İSTANBUL Ofis Büro Taşımacılığı

İSTANBUL Ofis Büro Taşıma Hizmeti; İSTANBUL Kursoy Evden Eve Nakliyat ile ofis ve büro taşımacılığında hiç zorlanmayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak.  Kursoy Nakliyat şirketi olarak ofis büro taşıma işlemine başlamadan önce eksperlerimiz ofisinize gelerek gerekli gözlemleri yapar ve ofisinizin taşıma işlemi için bir plan yapılır. İSTANBUL ofis büro taşımacılığında yaptığımız planlama ışığında gerekli ekipman, eleman ve araç tahsis edilerek planlama ışığında ofisinize eğitimli elemanlarımız gelerek ofis eşyalarınızı güvenli şekilde paketleme ve ambalajlama işlemi yapılır. Ofis, büro taşımacılığında yılların tescrübeli ismi Kursoy Nakliyat, ofis eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyarak yeni ofisinize ulaştırmaktadır. Ofis Büro eşyalarınızın taşınması esnasında ekspertizlerimiz taşıma sürecini takip ederek aksaklığa neden olabilecek etmenler için önlemler alınır. Ofisinizdeki tüm eşyalar gizlilik prensibi gerekliliklerine uyarak nakliyat işlemi sağlanır. İSTANBUL da ofis büro taşımacılığı yapan Kursoy Nakliyat eşyalarınızı titizlikle ve özenle taşımaktadır.

Kursoy Nakliyatı aradığınızda zaman kaybetmeden ve karışıklık olmadan expertiz konu uzmanımız ofisinizde gelir ve gerekli gözlemleri yaparak sizlere bir çalışma planı sunar. Sizlerin onaylamanız doğrultusunda zaman kaybetmeden ofis veya büronuza gerekli koli ve ambalaj malzemesi getirilir. Tüm ofis eşyalarınız büyük bir titizlilikle ve özenle ambalajlanıp paketlenir. Demontesi yapılacak eşyalarınız varsa uzman marangoz ekibimiz demonte işlemini gerçekleştirir. Tüm paketleme işlemi bittikten sonra yeni adresinize taşınma işlemi gerçekleştirilir ve eşyalarınız özenle yeni ofis veya büronuza yerleştirilir. Demontesi yapılan eşyalarınız yeni ofisinizde monte edilerek her şey kullanıma hazır hale getirilir.

Zahmetsiz ve zamandan tasarruf yaparak taşınmak istiyorsanız Kursoy Ofis ve Büro Taşımacılığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat